Třinecké železárny se zapojily do projektu "Do práce na kole 2020"

Třinecké železárny se zapojily do projektu „Do práce na kole 2020“

Huť eviduje přesně 3821 cyklistů, kteří mají vyřízeno povolení vjezdu do areálu na kole.

Někteří vyráží i ze vzdálenějších obcí Jablunkovska, což znamená, že každý den najezdí třeba až 40 kilometrů. Jiní ale jízdu po dvou kolech preferují především proto, že jim urychlí cestu domů do okolí Třince. A proto se Huť společně s městem rozhodla připojit do celonárodní výzvy „Do práce na kole 2020“.

Než čekat na autobus, to jsem rychleji doma na kole nebo pěšky. Chodívám i během zimy, pohyb mám ráda,“ svěřuje se Marie Vaňková z Českého Těšína, která pracuje ve společnosti Moravia Steel jako fakturantka.

„Vítězným týmům z Třince a okolí připravujeme sportovně laděné výhry, které předáme v červnu na slavnostním vyhlášení. Máme však připravenou i trochu nesportovní speciální cenu pro tři týmy zaměstnanců Třineckých železáren, která bude pro žíznivé cyklisty vítaným osvěžením“ prozrazuje Ivo Žižka, ředitel pro personalistiku a vnější vztahy Třineckých železáren.

Vyhrát můžete zahraniční zájezdy, kola, předplatné různých časopisů a mnoho slev.

A jak ji vyhrát?  Týmy po zaplacení startovného obdrží speciální tričko, díky kterému mohou navíc získat výhody v rámci akcí „na triko“. Stačí poslat fotografii celého týmu v tričku výzvy „Do práce na kole“ a jména účastníků s přiřazením provozu či oddělení na email dopracenakole@trz.cz nebo přes facebookovou stránku WerkZone.

Celonárodní výzvy se loni zúčastnilo téměř 20 tisíc účastníků, kteří najezdili 3 610 000 km. Ti letošní se stále mohou registrovat do 30. dubna na www.dopracenakole.cz. Místní organizátor pak vyhlásí tři vítězné týmy s podmínkou 66,6 % pravidelnosti dojíždění do práce na kole.

 

Komentáře

Komentáře