XLVI Zjazd Gwiaździsty 2018 - Mosty koło Jabłonkowa

XLVI Zjazd Gwiaździsty 2018 – Mosty koło Jabłonkowa

46. Tradycyjny Zjazd Gwiaździsty odbył się w Mostach koło Jabłonkowa 24. lutego. Na starcie pojawiło się około 440 zawodników ze szkół podstawowych z całego regionu.

Organizatorem tego wydarzenia stała się Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Gustawa Przeczka z Trzyńca a impreza im się udała. Nie brakował także wspaniały program – gdzie wystąpili piosenkarzy ze zaolzia. Dzieci bawili się na smerfy a oczywiście zawodnicy i rodzice mogli zjeść wspaniały bigos czy gulasz w bufetu gwiaździsty.

 

Wyniki zjazdu

Kategoria: Slalom Dziewczyny 1

1. Ewelina Krzywoń, Gnojnik
2. Anna Jelenová, Stonawa
3. Anna Szczepańska, Stonawa

Kategoria: Slalom Dziewczyny 2 – 3

1. Sara Folwarczna, Czeski Cieszyn
2. Izabela Kantor, Bystrzyca
3. Tiana Berenika Skupień, Jabłonków

Kategoria: Slalom Dziewczyny 4 – 5

1. Adriana Zimna, Jabłonków
2. Viktorie Grohmann, Gnojnik
3. Eliza Julia Skupień, Jabłonków

Kategoria: Slalom Dziewczyny 6 – 7

1. Anna Maria Filipková, Wędrynia
2. Nela Cieślarová, Jabłonków
3. Teresa Jopková, Jabłonków

Kategoria: Slalom Dziewczyny 8 – 9

1. Eliška Worková, Bystrzyca
2. Natalia Zielina, Błędowice
3. Sarah Tarja Skupień, Jabłonków

Kategoria: Slalom Chłopcy 1

1. Paweł Folwarczny, Czeski Cieszyn
2. Marian Eduard Wojnar, Gnojnik
3. Jakub Szczepański, Stonawa

Kategoria: Slalom Chłopcy 2 – 3

1. Franciszek Jopek, Łomna Dolna
2. Alexander Matloch, Wędrynia
3. Marek Niemiec, Sibica

Kategoria: Slalom Chłopcy 4 – 5

1. Viktor Burawa, Czeski Cieszyn
2. Adam Martynek, Mosty koło Jabłonkowa
3. Marek Urbaniec, Karwina

Kategoria: Slalom Chłopcy 6 – 7

1. Dariusz Skupień, Jabłonków
2. Jozef Samuel Zogata, Jabłonków
3. Szymon Kulka, Jabłonków

Kategoria: Slalom Chłopcy 8 – 9

1. Adam Branny, Jabłonków
2. Maciej Durczok, Czeski Cieszyn
3. Ondřej Grohmann, Gnojnik

Kategoria: Biegi Dziewczyny 1

1. Agata Szotkowska, Wędrynia
2. Klaudia Podešva, Łomna Dolna
3. Jolana Křenková, Bystrzyca

Kategoria: Biegi Dziewczyny 2 – 3

1. Maja Pyszko, Bukowiec
2. Natalia Roiková, Oldrzychowice
3. Magda Jakubiková, Jabłonków

Kategoria: Biegi Dziewczyny 4 – 5

1. Klára Kluzová, Jabłonków
2. Eliška Teofil, Mosty koło Jabłonkowa
3. Justyna Kantor, Nawsie

Kategoria: Biegi Dziewczyny 6 – 7

1. Małgorzata Szotkowska, Jabłonków
2. Teresa Kawuloková, Jabłonków
3. Nina Piechaczková, Jabłonków

Kategoria: Biegi Dziewczyny 8 – 9

1. Agnieszka Szotkowska, Jabłonków
2. Sylwia Byrtusová, Jabłonków
3. Zuzana Rusnok, Jabłonków

Kategoria: Biegi Chłopcy 1

1. Samuel Mitrenga, Nawsie
2. Hynek Gamba, Łomna Dolna
3. Marek Rusnok, Nawsie

Kategoria: Biegi Chłopcy 2 – 3

1. Tomasz Sikora, Bystrzyca
2. Artur Kantor, Trzyniec Taras
3. Marek Niedoba, Gródek

Kategoria: Biegi Chłopcy 4 – 5

1. Damian Kantor, Nawsie
2. Jan Milerski, Bystrzyca
3. Daniel Sikora, Łomna Dolna

Kategoria: Biegi Chłopcy 6 – 7

1. František Kohut, Jabłonków
2. Dawid Szotkowski, Jabłonków
3. Filip Niedoba, Jabłonków

Kategoria: Biegi Chłopcy 8 – 9

1. Filip Jančík, Bystrzyca
2. Bogdan Niedoba, Jabłonków
3. Jaroslav Lysek, Jabłonków