Tragická nehoda v Třinci Neborech

Tragická nehoda v Třinci Neborech

V Třinci-Neborech se ráno stala tragická dopravní nehoda. Při střetu kamionu s dodávkou tam zemřeli čtyři lidé, dva jsou zranění.

zdroj: Hasiči msk

Nehoda se stala před čtvrtou hodinou ráno. „Náraz byl tak silný že dodávka se převrátila na střechu a sjela mimo vozovku . Stejně tak mimo komunikaci byl odhozen kamion,“ uvedla Pokorná.

Vyprošťování lidí komplikovalo, že dodávka byla po nehodě značně zdeformovaná.

Záchranáři již nemohli pomoci čtyřem osobám, jež cestovaly v dodávkovém automobilu. Utrpěly poranění neslučitelná se životem, kterým podlehly bezprostředně po havárii a lékař ZZS u nich již pouze mohl konstatovat smrt. Jejich identitu ani věk záchranáři neznají.

„Pátý účastník nehody, muž středního věku, zůstal zaklíněn pod vozidlem. Byl při vědomí, týmy ZZS mu podaly léky tlumící bolest a poté jej vyprostili hasiči následně jej lékař uvedl do umělého spánku. Provedl intubaci a převedl jej na přístrojem řízené dýchání. následně byl postižený letecky transportován na urgentní příjem FN Ostrava. V době předání se jeho stav jevil jako kritický.

Ošetřen byl také sedmatřicetiletý muž s poraněním horní končetiny. Jeho poranění nebylo život ohrožující. Záchranáři jej následně přepravili do třinecké nemocnice, a to na tamní chirurgickou ambulanci.“ uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl

AKTUALIZACE 20. listopadu 2018:

Viníkem tragické nehody,  je podle prvotních výsledků šetření, řidič dodávky. Ten zatím z neznámých důvodů přejel do protisměru, kde se čelně střetl s kamionem. Potvrdila to tisková mluvčí frýdecko-místecké policie Eva Michalíková.

Při nehodě zemřeli 4 lidé, „stav pátého člena posádky je v současné době stabilizovaný“ uvedla mluvčí ostravské nemocnice Naďa Chattová.

 

Komentáře

Komentáře