Red Dragon Tournament 2018 - Třinec

Red Dragon Tournament 2018 – Třinec

Třinec

Právě v těchto dnech probíhá v třinecké Werkaréně významná událost pro všechny pařmeny, milovníky nových technoligii a fanoušky e-sportu, Red Dragon Tournament

V rámci turnaje je připraven bohatý doprovodný program pro návštěvníky všeho věku. Své expozice zde představují nejen softwarové a hardwarvé firmy, ale i dvě velké vysoké školy z Ostravy a Brna. Pro pařmeny jsou připravené soutěže v oblíbených hrách CS:GO, Hearthstone, 1v1 v LoL nebo Quake 3, pro výherce, si pořadatele připravili hodnotné ceny. Návštěvníci si mohou vyzkoušet závodní simulátor, mohou si zahrát hry na nadupaných mašinách.

Můžete se také ponořit do virtuální reality, a vyzkoušet  si např. jízdu na horské dráze či zahrát si zajímavé hry, kde používáte speciální ovladače, díky kterým se do virtuální reality ponoříte i hmatem.

Samozřejmě vrcholem akce jsou turnaje v karetní hře GWENT a kompetitivní střílečce Overwatch s celkovou dotací pro výherce překračující částku 350 000 Kč. Jedná se o mezinárodní turnaj, do kterého se kvalifikovali hráči z Polska, Finska, Maďarska, Slovenska a samozřejmě z Česka.

Výhercem Red Dragon Tournament 2018 v Overwatchi se stál český team eSuba

GWENT ovládl německý hráč Benjamin Pfannstiel a získal tak odměnu 6.000 USD

Fotogalerie z akce:

 

 

 

Komentáře

Komentáře