Novým trenérem třineckých fotbalistů se stal Martin Zbončák

Novým trenérem třineckých fotbalistů se stal Martin Zbončák

Vedení třineckého fotbalu se  dohodlo na ukončení spolupráce s hlavním trenérem A týmu Františkem STRAKOU. Straka tak opouští pozici hlavního trenéra A-týmu, kterou zastával od 1. října 2020. 

K ukončení trenérské činnosti došlo po vzájemné dohodě na základě neuspokojivých sportovních výsledků. Z pozice asistenta trenéra zároveň odchází Tomáš JAKUS.

I přesto, že jsme věřili v dlouhodobou spolupráci s Františkem Strakou, vyhodnotili jsme, že bude pro tým změna přínosem a naše výsledky v druhé nejvyšší fotbalové soutěži budou uspokojivější,“ zdůvodnil rozhodnutí generální manažer klubu.

Na místo nového trenéra se tak postavil Martin Zbončák, který se po pěti letech vrací na třineckou lavičku,  spolu se svým novým asistentem Zdeňkem Cieslarem.

„Seběhlo se to velice rychle, na rozmyšlenou jsem měl velmi málo času. Bylo to veliké dilema, ale nakonec jsem se rozhodl nabídku přijmout. Věřím, že to bude k prospěchu všech. Doufám, že se třinecký fotbal zvedne, ale dá to samozřejmě práci. Sezona je rozjetá, situace není ideální. “ uvedl Zbončák

 

 

Komentáře

Komentáře