Fotbalisté Třince vydřeli 1. bod, Straka ocenil bojovnost hráčů

Fotbalisté Třince vydřeli 1. bod, Straka ocenil bojovnost hráčů

Fotbalisté Třince se ve čtvrtek 12. listopadu, utkali s manšaftem z Vlašimi v dohrávce třetího kola F:N 

Zápas byl bohatý na góly, jelikož padlo celkem 6 branek. Třinci se podařilo dva krát vést o gól, nicméně soupeř vždy srovnal skóre a ke konci navíc fotbalisté z Vlašimi vedli o jednu branku. 15 min. před koncem se však bílo-červeným podařilo vyrovnat na konečných 3:3 a získat 1. bod v letošní sezóně.

„Kluky bych chtěl pochválit, poněvadž to utkání odmakali, každý do toho dal, co šlo. Z hráčů bylo cítit neskutečné odhodlání, a to je dobře. O to více mě mrzí, že jsme nedosáhli na tři body.“ pochválil hráče František Straka

V zápase bylo znát bojovnost hráčů, jenže jejich hra je stále plná drobných chyb.

„Ty chyby, které jsme dělali, mi prostě hlava nebere, byly hrozně dětinské. Děláme chyby, které dělat nemusíme a dáváme tak soupeřům příležitost, aby se dostali do šance anebo nám dokonce vstřelili gól.“ dodal Straka

Klíčové okamžiky: (komentář: fotbaltrine.cz)

Třinečtí udeřili hned z první akce. Javůrek rozehrál přímý kop ze strany, Jakub Habusta vyskočil nejvýše a hlavičkou k tyči nedal brankáři Řehákovi žádnou šanci – 1:0.

Vedení si Třinečtí příliš dlouho nehýčkali. O pět minut později pronikl do šestnáctky Průcha a jeho pobídku nepokrytý Diamé sklepl přímo k Červenkovi, který snad vyrovnal – 1:1.

Sedm minut poté si domácí vzali vedení zpátky, kdy z pokutového kopu skóroval Jan Javůrek  a Třinec díky němu vedl 2:1.

Středočeši vsítili branku do šatny. Průcha posadil z přímého kopu míč na hlavu nehlídaného Broukala, který prodloužil míč k pravé tyči domácí brány – 2:2.

Vlašimští se tímto nadechli k obratu, který dovršili pět minut po změně stran. Svoboda se prosmýkl kolem bránících protihráčů a přihrávkou na zadní tyč vyzval ke skórování neobsazeného Kozla – 2:3.

Patnáct minut před koncem se Třineckým povedlo smazat jednobrankové manko. Vaňkův rohový kop usměrnil hlavou do sítě čerstvý Leonid Akulinin – 3:3.

 

 

Komentáře

Komentáře