Benefiční koncert Srdce Evropy opět pomáhal potřebným

Benefiční koncert Srdce Evropy opět pomáhal potřebným

Skvělou zábavu a dobročinnost v sobě spojil benefiční koncert Srdce Evropy, který rozezněl v neděli 22. září 2019 náměstí Svobody v Třinci.

Jeho výtěžek poputuje jako každý rok na dobročinné účely. Finanční dary od sponzorů společně s výtěžkem z prodaných symbolických srdíček podpoří záslužnou činnost místních neziskových a příspěvkových organizací.

O letošní výtěžek ve výši 126 000 Kč se podělí Centrum sociální pomoci, kde podpoří Dětskou skupinu Pampeliška a službu Osobní asistence, dále Hematologicko-transfúzní oddělení Nemocnice Třinec, a část výtěžku poputuje na zdravotní kočárek pro Silvii Byrtusovou.

„Každý rok chceme na této akci potěšit a pobavit všechny od těch nejmenších a zároveň pomoci potřebným. Chtěla bych vyjádřit poděkování všem sponzorům za finanční dary a samozřejmě také všem lidem, kteří přispěli na dobrou věc,“ uvedla primátorka Věra Palkovská.

V bohatém programu si přišli na své malí i velcí. Nejmladší posluchače zabavil Jirka Hadaš, nadšenému třineckému publiku zazpívala Heidi Janků, kapela Coincidence a závěr koncertu patřil Markovi Ztracenému.

Komentáře

Komentáře